okan kurt ne iş yapıyor

demet Akalı’ın yeni sevgilisi ile el ele kol kola o bar senin bu bar benim gezmeye başladılar.Çok samimi pozlar veran yeni aşıklar objektiflere yakalanmaya başladılar.Demet Akalın rekor bir beraberlik yaşamaktadır.Demet Akalının aşkları 10 geçmiştir detayları aşşağıdan okuya bilirsiniz…

Okan Kurt ile aşk yaşamaya başlayan Demet Akalın, mutluğunu twitter’dan paylaştı.
Sayfasına ” Aşk geç gelen mutluluk” yazan Demet Akalın, genç sevgilisiyle önceki akşam Günay Restoran’daydı.

Demet Seda Sayan’ı da geçti.

Kurban Bayramında konser vermek için Antalya’ya gelen Demet Akalın, program sonrası bir eğlence merkezinde Okan Kurt adlı sevgilisi ile el ele görüntülendi.
Kurban Bayramının 2’nci günü Serik’e bağlı Belek Beldesi’nde bulunan Zeynep Golf Hotel’de sahneye çıkan Demet Akalın, yaklaşık 850 izleyicisini şarkılarıyla coşturdu. Herkesin kurban bayramını kutlayan Demet Akalın, Van depremini yaşayanlara geçmiş olsun dileğinde bulunup bayramlarını kutladı. Akalın, “Böyle acıların bir daha yaşanmasını istemiyoruz” dedi.

Demet Akalın, programının ardından soluğu yeni sevgilisiyle Antalya gecelerinde aldı. İlk kez İstanbul’da birlikte görüntülenen Demet Akalın basın mensuplarının “Yeni sevgiliniz mi?” sorusunu yanıtsız bıraktı.

Bir gece kulübünde sahneye çıkan Murat Dalkılıç’ı izlemeye giden Demet Akalın ile sevgilisi, buraya elele girdi. Okan Kurt adlı sevgilisi ile sarmaş dolaş oturan Akalın, neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Bir süre mekanda eğlenen sevgililer, Belek’teki otellerine döndü.

Okan Kurt’un Demet Akalın’dan yaşça küçük olduğu ve 1982 yılında dünyaya geldiği öğrenildi..

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap


Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars